Osram 64720 650W 230V GX9.5 3200K
Order number: 1030007377
Delivery time approx. 5-15 working days
- Order number: 1030007377
Delivery time approx. 5-15 working days
| EAN: | 4008321638090 |
| Sockel: | GX9.5 |
| Leistung (Watt): | 650 W |
| Lichtstrom: | 16800 lm |
| Farbtemperatur (Kelvin): | 3200 k |
| Lichtfarbe: | warmweiß |
| Energieeffizienzklasse: | G |
| Netzanschluss: | MLS |
| Gesamtlänge: | 110 mm |
| Spannung: | 230 V |
| Dimmen: | nicht dimmbar |
| Lebensdauer: | 100 h |
| Länge: | 110 mm |
| Durchmesser: | 26 mm |
| Anwendungsgebiete: | Studio-, Projektions- und Fotolampe |
Herstellerinformationen:
OSRAM GmbH
Marcel-Breuer-Straße 4
80807 München
Deutschland
contact@osram.com
www.osram.de
verantwortliche Person:
OSRAM GmbH
Marcel-Breuer-Straße 4
80807 München
Deutschland
contact@osram.com
www.osram.de
Ready to ship today,
Delivery time appr. 1-3 workdays
Ready to ship today,
Delivery time appr. 1-3 workdays
Ready to ship today,
Delivery time appr. 1-3 workdays
Ready to ship today,
Delivery time appr. 1-3 workdays