Osram LOK-IT HTI 700W/60/P28
Order number: 1030007446
Delivery time approx. 5-15 working days
- Order number: 1030007446
Delivery time approx. 5-15 working days
| EAN: | 4052899179790 |
| Sockel: | PGJX28 |
| Leistung (Watt): | 700 W |
| Lichtstrom: | 50000 lm |
| Farbtemperatur (Kelvin): | 6000 k |
| Lichtfarbe: | tageslichtweiß |
| Energieeffizienzklasse: | B |
| Gesamtlänge: | 112 mm |
| Ra ≥ Farbwiedergabeindex: | 75 |
| Spannung: | 64 V |
| Lebensdauer: | 750 h |
| Länge: | 112 mm |
| Durchmesser: | 18 mm |
| Anwendungsgebiete: | Studio, Bühne, TV |
Herstellerinformationen:
OSRAM GmbH
Marcel-Breuer-Straße 4
80807 München
Deutschland
contact@osram.com
www.osram.de
verantwortliche Person:
OSRAM GmbH
Marcel-Breuer-Straße 4
80807 München
Deutschland
contact@osram.com
www.osram.de
Delivery time approx. 5-15 working days
Delivery time approx. 5-15 working days
Delivery time approx. 5-15 working days
Delivery time approx. 5-15 working days
Delivery time approx. 5-15 working days