Osram SIRIUS HRI 461W S
Order number: 1030007488
Ready to ship today,
Delivery time appr. 1-3 workdays
aktuell lagernde Artikel: 2
- Order number: 1030007488
Ready to ship today,
Delivery time appr. 1-3 workdays
4052899553583
| EAN: | 4052899553583 |
| Leistung (Watt): | 461 W |
| Lichtstrom: | 24000 lm |
| Farbtemperatur (Kelvin): | 7500 k |
| Lichtfarbe: | tageslichtweiß |
| Gesamtlänge: | 67 mm |
| Ra ≥ Farbwiedergabeindex: | 80 |
| Spannung: | 83 V |
| Lebensdauer: | 1500 h |
| Länge: | 67 mm |
| Durchmesser: | 60 mm |
| Anwendungsgebiete: | Konzertbeleuchtung, Club, Disco |
Herstellerinformationen:
OSRAM GmbH
Marcel-Breuer-Straße 4
80807 München
Deutschland
contact@osram.com
www.osram.de
verantwortliche Person:
OSRAM GmbH
Marcel-Breuer-Straße 4
80807 München
Deutschland
contact@osram.com
www.osram.de
Ready to ship today,
Delivery time appr. 1-3 workdays
Ready to ship today,
Delivery time appr. 1-3 workdays
Ready to ship today,
Delivery time appr. 1-3 workdays
Ready to ship today,
Delivery time appr. 1-3 workdays