Osram HMI DIGITAL 400W
Order number: 1030007408
Delivery time approx. 5-15 working days
- Order number: 1030007408
Delivery time approx. 5-15 working days
| EAN: | 4052899984127 |
| Sockel: | GZY9.5 |
| Leistung (Watt): | 400 W |
| Lichtstrom: | 32500 lm |
| Farbtemperatur (Kelvin): | 6700 k |
| Lichtfarbe: | tageslichtweiß |
| Gesamtlänge: | 110 mm |
| Ra ≥ Farbwiedergabeindex: | 90 |
| Spannung: | 75 V |
| Lebensdauer: | 650 h |
| Länge: | 110 mm |
| Durchmesser: | 23 mm |
| Anwendungsgebiete: | Studio, Bühne, TV |
Herstellerinformationen:
OSRAM GmbH
Marcel-Breuer-Straße 4
80807 München
Deutschland
contact@osram.com
www.osram.de
verantwortliche Person:
OSRAM GmbH
Marcel-Breuer-Straße 4
80807 München
Deutschland
contact@osram.com
www.osram.de
Ready to ship today,
Delivery time appr. 1-3 workdays