Osram HBO 200W/DC 57V TM SFc10-4
Order number: 1030007508
Delivery time approx. 5-15 working days
- Order number: 1030007508
Delivery time approx. 5-15 working days
| EAN: | 4008321137623 |
| Sockel: | Anode SFc10-4/ Kathode SFc10-4 |
| Leistung (Watt): | 200 W |
| Lichtstrom: | 9500 lm |
| Farbtemperatur (Kelvin): | 6000 k |
| Lichtfarbe: | tageslichtweiß |
| Gesamtlänge: | 102 mm |
| Spannung: | 57 V |
| Lichtstärke: | 1000 cd |
| Lebensdauer: | 400 h |
| Abstand Lichtschwerpunkt (LCL): | 40 mm |
| Länge: | 102 mm |
| Durchmesser: | 17 mm |
Herstellerinformationen:
OSRAM GmbH
Marcel-Breuer-Straße 4
80807 München
Deutschland
contact@osram.com
www.osram.de
verantwortliche Person:
OSRAM GmbH
Marcel-Breuer-Straße 4
80807 München
Deutschland
contact@osram.com
www.osram.de
Ready to ship today,
Delivery time appr. 1-3 workdays
Ready to ship today,
Delivery time appr. 1-3 workdays
Ready to ship today,
Delivery time appr. 1-3 workdays
Ready to ship today,
Delivery time appr. 1-3 workdays
Ready to ship today,
Delivery time appr. 1-3 workdays