Osram XBO 4000W/HPN OFR 32V 120.0A
Order number: 1030007575
Delivery time approx. 5-15 working days
- Order number: 1030007575
Delivery time approx. 5-15 working days
| EAN: | 4062172030267 |
| Sockel: | Anode SFaX27-9.5 / Kathode SFa27-20 |
| Leistung (Watt): | 4000 W |
| Lichtstrom: | 190000 lm |
| Farbtemperatur (Kelvin): | 6000 k |
| Lichtfarbe: | tageslichtweiß |
| Netzanschluss: | Kabellänge 228 mm |
| Gesamtlänge: | 345 mm |
| Ra ≥ Farbwiedergabeindex: | 95 |
| Spannung: | 32 V |
| Lampenstrom: | 120 A |
| Dimmen: | dimmbar |
| Lebensdauer: | 650 h |
| Abstand Lichtschwerpunkt (LCL): | 144 mm |
| Umgebungstemperaturbereich: | 230 °C |
| Länge: | 345 mm |
| Durchmesser: | 55 mm |
| Bauform: | Stabform |
| Anwendungsgebiete: | Filmprojektion |
Herstellerinformationen:
OSRAM GmbH
Marcel-Breuer-Straße 4
80807 München
Deutschland
contact@osram.com
www.osram.de
verantwortliche Person:
OSRAM GmbH
Marcel-Breuer-Straße 4
80807 München
Deutschland
contact@osram.com
www.osram.de
Ready to ship today,
Delivery time appr. 1-3 workdays