Osram XBO 4000w/HTP XL OFR 30V 130.0A
Order number: 1030007579
Delivery time approx. 5-15 working days
- Order number: 1030007579
Delivery time approx. 5-15 working days
| EAN: | 4008321412874 |
| Sockel: | Anode SFaX30-15 / Kathode SFc30-14 |
| Leistung (Watt): | 4000 W |
| Farbtemperatur (Kelvin): | 6000 k |
| Lichtfarbe: | tageslichtweiß |
| Netzanschluss: | Kabellänge 400 mm |
| Gesamtlänge: | 410 mm |
| Ra ≥ Farbwiedergabeindex: | 96 |
| Spannung: | 30 V |
| Lampenstrom: | 130 A |
| Dimmen: | dimmbar |
| Lebensdauer: | 1500 h |
| Abstand Lichtschwerpunkt (LCL): | 167,5 mm |
| Umgebungstemperaturbereich: | 230 °C |
| Länge: | 410 mm |
| Durchmesser: | 70 mm |
| Anwendungsgebiete: | Filmprojektion |
Herstellerinformationen:
OSRAM GmbH
Marcel-Breuer-Straße 4
80807 München
Deutschland
contact@osram.com
www.osram.de
verantwortliche Person:
OSRAM GmbH
Marcel-Breuer-Straße 4
80807 München
Deutschland
contact@osram.com
www.osram.de
Ready to ship today,
Delivery time appr. 1-3 workdays