Osram XBO 4200W/CA OFR 27V 140.0A
Order number: 1030007580
Delivery time approx. 5-15 working days
- Order number: 1030007580
Delivery time approx. 5-15 working days
| EAN: | 4008321412997 |
| Sockel: | Anode SFaX27-13 / Kathode SFaX27-14 |
| Leistung (Watt): | 4200 W |
| Farbtemperatur (Kelvin): | 6000 k |
| Lichtfarbe: | tageslichtweiß |
| Netzanschluss: | Kabellänge 300 mm |
| Gesamtlänge: | 428 mm |
| Ra ≥ Farbwiedergabeindex: | 95 |
| Spannung: | 27 V |
| Lampenstrom: | 140 A |
| Dimmen: | dimmbar |
| Lebensdauer: | 1000 h |
| Abstand Lichtschwerpunkt (LCL): | 167,5 mm |
| Umgebungstemperaturbereich: | 230 °C |
| Länge: | 428 mm |
| Durchmesser: | 70 mm |
| Anwendungsgebiete: | Filmprojektion |
Herstellerinformationen:
OSRAM GmbH
Marcel-Breuer-Straße 4
80807 München
Deutschland
contact@osram.com
www.osram.de
verantwortliche Person:
OSRAM GmbH
Marcel-Breuer-Straße 4
80807 München
Deutschland
contact@osram.com
www.osram.de
Ready to ship today,
Delivery time appr. 1-3 workdays